fbpx

Zrównoważony rozwój w działaniu
jako siła napędowa innowacji w firmie

Działać w taki sposób, aby życie na naszej planecie było wartościowe teraz i w przyszłości – to nasze motto i kwintesencja zrównoważonego rozwoju, na który stawiamy. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązania wobec planety i naszej  przyszłości.

Cykl kuchni Nobilia

Aby osiągnąć ten cel, przyglądamy się każdemu etapowi cyklu życia kuchni: począwszy od lasu, z którego pochodzi drewno niezbędne w procesie produkcyjnym kuchni, przez maszyny używane w tym procesie, aż po moment, w którym Klient decyduje się na nową kuchnię. Każdy aspekt w tym łańcuchu –  surowce, łańcuch dostaw, produkcja, transport, sprzedaż detaliczna i trwałość – to możliwość zapewnienia dobrej przyszłości naszej planecie. Wykorzystujemy ten potencjał poprzez wprowadzanie innowacyjnych pomysłów, których wpływ możemy weryfikować.

W tym cyklu wyjaśniamy podejmowane przez nas działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Aspekt społeczny odgrywa równie ważną rolę, dlatego stawiamy ludzi, a tym samym całe społeczeństwa, w centrum naszego cyklu produkcyjnego.

Kliknij na daną ikonkę, aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju!

Pakt Klimatyczny

dla Przemysłu
Meblarskiego

DIN ISO 9001:2008 & DIN 14001:2009

certyfikaty zarządzania środowiskowego i jakościowego

Recycling Kontor

certyfikat dotyczący recyklingu opakowań transportowych

ISO Seal GS

przetestowane i sprawdzone
bezpieczeństwo

Złota M

z DGM, Deutsche Gütegemeinschaft
Möbel

Certyfikat PEFC

stosowanie drewna pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej