fbpx

Fashion 165

Kreatywna rodzinna kuchnia

Ta propozycja kuchni o powierzchni zaledwie 14 m² ma wszystko, czego potrzebuje kompaktowa kuchnia rodzinna. Dużo miejsca do przechowywania dzięki szafkom dolnym i wysokim półkom o wysokości XL, zintegrowanej jadalni, krótkim odległościom spacerowym i szerokiej gamie akcesoriów. Fronty z matowego lakieru w kolorze kamiennej szarości zapewniają czysty, naturalny wygląd tej kuchni.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

165

Szary kamienny mat

Korpus

089

Szary kamienny mat

Blat

373

Imitacja szarego łupka (Xtra)

Uchwyty

710

Rączka, kamienna szara

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej