fbpx

Easytouch 966

Niebieska elegancja

Odnalezienie nowego rodzaju wolności, to czysty komfort i przyjemność. Chwila, gdy nadszedł czas po długim spacerze po plaży na filiżankę herbaty, we własnej kuchni marzeń jest niezastąpiona. Kształty w zminimalizowanej formie jeszcze bardziej podkreślają wyjątkowe szczegóły. Matowe niebieskie fronty, nisza z kamienia kwarcowego oraz złociste elementy designerskie doskonale ze sobą współgrają tworząc niepowtarzalną atmosferę codzienności.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

966

Niebieski Fiord, matowy

Korpus

127

Czarny

Blat

807

Epic Easy Clay (kamień kwarcowy)

Uchwyt

024

Profil uchwytu, żółtego złota

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej