fbpx

Nordic 786

Nowy klimat przytulności

Młoda rodzina zawsze ma ręce pełne pracy – pierwsze wspólne mieszkanie, pierwsze dziecko, pierwsza kuchnia, dlatego dobrze mieć wsparcie. Kuchnia w stylu dworkowym jest bardzo dobrze przygotowana do różnych faz życia rodzinnego, nadaje się doskonale do organizowania codziennych działań i jest miejscem, w którym zawsze spędza się czas z przyjemnością. Kuchnia stworzona dla miłośników nowoczesnego stylu dworkowego: szary łupkowy odcień jest uroczą, subtelną i bardziej stonowaną alternatywą dla jaśniejszych akcentów kolorystycznych, a przy tym wygląda nowocześnie, współcześnie i indywidualnie. Przyciągające wzrok szklane drzwiczki w stylu skandynawskim pięknie się prezentują i dopełniają design kuchni.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

786

Szary łupkowy matowy

Korpus

194

Szary łupkowy

Blat

792

Belgijski Blue Stone, imitacja (Xtra Ceramic)

Uchwyt

210

Metalowy, Czarny/Antracyt Szczotkowany

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej