fbpx

Speed 262

Doskonale zaplanowane

Pomieszczenia ze skośnymi sufitami stawiają szczególne wymagania projektantom kuchni. Aby móc optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, potrzebujesz dobrego planowania, jasnych kolorów i inteligentnych praktycznych rozwiązań. Połączenie łatwych w pielęgnacji frontów z tworzywa sztucznego w dekorze dąb Virginia i jedwabnej szarości tworzy nowoczesny, domowy klimat. Wyjątkowo głęboki blat tworzy praktyczne rozwiązanie na blat z tyłu narożnej kuchni, która jest otwarta na salon przy niewielkich zasobach.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

262

Imitacja dębu Virginia

Korpus

193

Biały alpejski

Blat

193

Biały alpejski

Uchwyt

183

Stal nierdzewna połysk

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej