fbpx

York 901

Prawdziwe drewno spotyka się z wiejskim domem

Fronty z prawdziwego drewna zawsze emanują wysoką jakością i naturalną estetyką materiału. Dlatego szczególnie nadają się do tworzenia nowoczesnego wiejskiego stylu z klasą. Wyraźne kształty, naturalne kolory i liczne urocze detale, takie jak szuflady na kosze z wikliny, drzwi barowe lub półki na butelki, nadają tej kuchni autentyczny wygląd i dobre samopoczucie. Dzięki innowacyjnej technologii kuchennej prowadzi to do udanego połączenia tradycji i nowoczesności.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

901

Szary jedwab lakierowany

Korpus

070

Szary jedwab

Blat

215

Imitacja Stromboli Hell

Uchwyt

280

W kolorze żelaza

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej