fbpx

Focus 460

Ciepła kuchnia

Ta nowoczesna kuchnia oferuje harmonijne połączenie kolorów i materiałów przy użyciu frontów lakierowanych na bardzo wysoki połysk w kolorze białym i ciepłych imitacji sosny arizońskiej. Ciekawie rozplanowana kuchnia narożna zachwyca ergonomicznymi aspektami. Moduł wysokiej szafki jest umieszczony z boku ściany, piekarnik jest wbudowany wysoko, a szafka dolna pełni funkcję szafy dolnej jako centrum multimedialnego i siedzenia.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

460

Biały ultra połysk

Korpus

022

Biały połysk

Blat

220

Imitacja sosny Arizona

Uchwyt

300

Rączka, matowa stal nierdzewna

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej