fbpx

Laser 414

Żywa urbanistyka

Praca we własnym mieszkaniu w centrum miasta jest ciekawą i coraz bardziej popularną opcją, która oferuje wiele możliwości. Niepodważalnie inteligentnie zaprojektowana kuchnia, której mała powierzchnia niezwykle ułatwia improwizację i organizację w pracy, wliczając w to zdrową i pyszną przerwę obiadową. Perfekcyjnie zintegrowane meble, również stylistycznie. Nieprzezroczyste drzwi przesuwne na rolkach umożliwiają odseparowanie prywatnej przestrzeni jaką jest prywatne biuro, ale również przy otwartych drzwiach wygląda efektownie i dobrze się prezentuje. Jednolity design wprowadza harmonię do całego pomieszczenia.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

414

Szary wulkaniczny

Korpus

126

Dąb Montreal, imitacja

Blat

126

Dąb Montreal, imitacja

Uchwyt

502

Metalowy, czarny

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej