fbpx

Kuchnie do mieszkań i apartamentów na wynajem oraz condohoteli

Biała kuchnia bezuchwytowa z wyspą od culina3d

Nie wszyscy wiedzą o tym, że zabudowy kuchenne czy salonowe przygotowujemy nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach Klientów, ale tez w apartamentach na wynajem i condo hotelach. Dziś chcielibyśmy w skrócie przedstawić Państwu na co warto zwrócić uwagę decydując się na trwałą zabudowę w inwestycjach na wynajem:

Fronty kuchenne

Ponieważ w hotelach typu condo, kuchnia wykorzystywana jest przez różnych gości, czasami przez cały rok, polecamy fronty laminowane,  ewentualnie lakierowane laminaty. Są to  materiały trwałe, a zatem bardzo praktyczne przy wspomnianym użytkowaniu. Poza tym, co ważne szeroki wachlarz kolorów i struktur w rozsądnej grupie cenowej z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Lodówka

Ponieważ w condo hotelach zazwyczaj mamy do czynienia z najmem krótkoterminowym, warto zastanowić się nad lodówką niedużą, podblatową lodówką w zabudowie, o maksymalnej wysokości 144 cm. W przypadku najmu długoterminowego, apartamentów wakacyjnych, należałoby rozważyć lodówki większe z funkcją zamrażarki.

Piekarnik

W przypadku piekarnika, naszym zdaniem nie warto naszym inwestować w drogie modele. Podczas urlopu wynajmujący apartament rzadko decydują się na codzienne, długotrwałe i skomplikowane pieczenie, dlatego wystarczy wyposażyć kuchnię w piekarnik z podstawowymi funkcjami. Zamiast modelu z najwyższej półki, zdecydowanie lepiej sprawdzi się mikrofalówka: Klient uzyska nowe możliwości podczas pracy w kuchni, co zwiększy jego satysfakcję i zadowolenie z pobytu w mieszkaniu czy apartamencie.

Zlewozmywak

W przypadku tego sprzętu, polecamy zainwestować w zlewozmywak najwyższej jakości. Jest to sprzęt, w większości przypadków najmu, najczęściej wykorzystywany w kuchni, a tym samym najbardziej „obciążony” wykonywana tam pracą. Najlepsza jakość może pomóc w przypadkach gdy zlewozmywak nie jest należycie konserwowany.

Zmywarka

Nasze doświadczenie mówi, że świetnie sprawdzają się zabudowane małe zmywarki (do 45 cm szerokości), idealnie na przykład z technologią AirDry (to funkcja naturalnego przepływu powietrza pod koniec suszenia; w ostatniej fazie cyklu urządzenie samoczynnie otwiera drzwi na szerokość 10 cm).

Płyta grzejna

Decydując się na płytę grzejną, podstawowym parametrem, który powinniśmy wziąć pod uwagę jest energooszczędność. Wybór między płytą ceramiczną i indukcyjna nie jest tak istotny jak wybór między wielkością płyty: w przypadku najmu krótkoterminowego zdecydowanie sprawdzi się dwupalnikowa płyta indukcyjna lub ceramiczna.

ŁAZIENKA, POKÓJ DZIENNY, SYPIALNIA, PRZEDPOKÓJ

Condo hotele i apartamenty na wynajem to przecież nie tylko zabudowa kuchenna! 🙂 Zabudowę łazienkową czy salonową można zaprojektować tak by były spójne z naszą kuchnią, co jest szczególnie istotne z uwagi na fakt, że zazwyczaj kuchnia stanowi przestrzeń otwartą z pokojem dziennym.

 

ŁAZIENKA, POKÓJ DZIENNY, SYPIALNIA, PRZEDPOKÓJ

Warto zastanowić się nad nasza ofertą w tego typu inwestycjach. Jej kompleksowość (wykonujemy zabudowę do różnego rodzaju pomieszczeń), najwyższa niemiecka jakość i solidność montażu sprawiają, że jest wyjątkowo korzystna. Na 3 ostatnich zdjęciach prezentujemy naszą ostatnia realizację dla condo hotelu nad Morzem Bałtyckim.

Zapraszamy do naszego salonu, kontaktu mailowego i telefonicznego.

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przed podjęciem decyzji o zakupie kuchni warto zacząć od określenia swoich gustów i potrzeb. Zachęcamy do wypełnienia specjalnego quizu, na podstawie odpowiedzi nasi eksperci przygotują dopasowane indywidualne dla Państwa wskazówki.

Przejdź do Testu

Podobne artykuły

rodzaje kuchni
czysta biała kuchnia
mała kuchnia