fbpx

Najczęściej zadawane pytania

Czas oczekiwania od złożenia zamówienia (czyli daty podpisania umowy) do jego realizacji (czyli daty montażu) wynosi od 5 do 8 tygodni, w zależności od okresu (podczas letnich wakacji, jedna fabryka ‘odpoczywa’ od produkcji i właśnie wtedy ten czas wydłuża się do 8 tygodni).
Czas oczekiwania zależy też od rodzaju zamówienia (elementy ‘nietypowe’ oraz te dostarczane nie przez naszą fabrykę, ale przez naszych partnerów, na przykład blaty kamienne.)

W naszych salonach zdecydowaliśmy się wdrożyć praktykę polegającą na wykonaniu orientacyjnej wyceny kuchni, przed wykonaniem pełnego projektu. Pozwala to Klientom zorientować się w cenie zakupu mebli (ze sprzętem AGD) bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. To Klient, po otrzymaniu wyceny, decyduje czy ta mu odpowiada i czy mamy dla niego wykonać pełny projekt. Wstępną wycenę przekazujemy w ciągu 1-3 dni, natomiast profesjonalny projekt, po akceptacji wyceny przez Klienta, również w ciągu 2-4 dni.

Jeśli Klient, po otrzymaniu i akceptacji wstępnej wyceny, życzy sobie żebyśmy przygotowali projekt zabudowy, przystępujemy do pracy i gdy już mamy projekt gotowy, umawiamy się z Klientem na jego omówienie. Takie spotkanie projektowe kosztuje 200 zł, bez względu na ilość wprowadzonych zmian i wersji. Kwotę tę odliczamy od sumy zamówienia przy podpisaniu umowy.

Pomiar pomieszczenia wykonujemy bezpłatnie po podpisaniu umowy.

W naszych salonach można kupić każdy sprzęt AGD, również klasy premium. W ofercie mamy wszystkie działające na rynku marki. Jesteśmy też jednym z zaledwie kilku w Polsce przedstawicieli niemieckiej firmy Bora.

Meble objęte są 5-letnią gwarancją.

Cena mebli kuchennych zależy od kilku czynników, takich jak wybrany materiał (w ofercie mamy fronty w 8 grupach cenowych), sprzęt AGD (jeśli Klient sobie życzy), wymiary kuchni, rodzaj i ilość wyposażenia. Dzięki różnym grupom cenowym, nasza oferta trafia do szerokiej grupy Klientów.

By przygotować wycenę potrzebujemy przybliżonych wymiarów pomieszczenia (szerokość i wysokość ścian). Podpisując umowę, zobowiązujemy się do samodzielnego pomiaru pomieszczenia oraz uwzględnienia wszystkich przyłączy, wielkości parapetów, okien, etc. Tak by zdjąć odpowiedzialność z Klientów.

Oprócz doświadczonych specjalistów-projektantów, którzy zręcznie prowadzą Klientów przez proces projektowania, jako jedno z nielicznych studiów mebli, dysponujemy okularami Oculus VR. Pozwalają one ‘wejść’ do swojej kuchni, która w świecie wirtualnym wygląda tak jak w realnym! Efekt jest tak rzeczywisty, że chcemy dotknąć szafek i otworzyć szuflady. Oprócz wirtualnej wycieczki po swojej kuchni, nasi Klienci otrzymują też pełną wizualizację pomieszczenia.