fbpx

Nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę w kuchni – część 2

Nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę w kuchni – część 2

Rynek mebli kuchennych prześciga się w wymyślaniu i projektowaniu nowych rozwiązań, których zadaniem jest pomoc nam – użytkownikom kuchni w codziennej pracy. Ponieważ nowinek przybywa w bardzo szybkim tempie, temat ten niezmiennie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Stąd nasz drugi wpis dotyczący nowoczesnych rozwiązań. Jako zaufany przedstawiciel niemieckiej firmy Nobilia, wiemy, że rozwiązania przez nią proponowane zawsze gwarantują niezawodną trwałość i niepowtarzalny design. Oto kolejne propozycje, stale dostępne w naszym salonie Culina 3D w Bydgoszczy.

Elektryczne składane harmonijnie drzwiczki

Szafka wisząca z otwieranymi i zamykanymi za pomocą delikatnego dotyku elektrycznymi, składanymi harmonijnie drzwiczkami, została wyposażona w oświetlenie NOVA PLUS. System ten oświetla zarówno półki górne jak i dolne, gwarantując niesamowity efekt wizualny, szczególnie gdy w szafce znajdują się naczynia szklane. Zamontowanie dodatkowych świateł punktowych pod szafkami górnymi to zawsze dobry pomysł na idealne oświetlenie blatu roboczego.

Stół z regulacją wysokości

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy ze stołu w kuchni korzystają często i w różnych sytuacjach: podnoszony stół FlexMotion! Jego wysokość regulowana jest elektronicznie za pomocą przyciśnięcia przycisku. Idealne rozwiązanie gdy chcemy wykorzystać stół jako miejsce posiłku czy pracy dla dzieci, jako wyższy blat gdy organizujemy przyjęcie lub gdy chcemy użyć stołków barowych, jako zwykły stół do spożywania posiłków przez całą rodzinę. Wiele możliwości zastosowań w jednym meblu.

Nowoczesna biała kuchnia bezuchwytowa od sprawdzonego dostawcy

Gruby pulpit

Dzięki pulpitowi o grubości 10 cm w łatwy sposób utworzymy małą przestrzeń jadalnianą, szczególnie polecaną dla szybkich śniadań. Rozmiar pulpitu odpowiada potrzebom klienta i może uwzględniać całą rodzinę. W projekcie widocznym na zdjęciu, oprócz waloru praktycznego, uzyskujemy też walor estetyczny; w tym przypadku przełamanie bieli ciepłem drewna.

Moduł na bagietki

Moduł na bagietki to ciekawy gadżet dla miłośników kuchni francuskiej, ale nie tylko; również dla tych, którzy zastanawiają się jak przechować bagietkę bez utraty jej walorów smakowych i kształtu! Szafka ta zajmuje jedynie 30 cm szerokości, a została wyposażona w solidną metalową półkę do przechowywania, miejsce na 4 butelki (na przykład dobrego wina) oraz lnianą torbę na bagietki.

Drzwiczki przesuwne

Dla tych, którzy uwielbiają nowoczesne rozwiązania, a nie przepadają ani za tradycyjnie otwieranymi szafkami, ani tymi wyposażonymi w elektronikę, polecamy drzwiczki przesuwne. Rozmiar szafek wyposażonych w takie drzwi zależy od potrzeb i upodobań użytkowników kuchni. To samo dotyczy materiału, z którego mają być wykonane. Szafki oraz szafy wykonane z zastosowaniem takich drzwi można umieścić nie tylko w kuchni, ale też w garderobie, salonie, łazience czy przedpokoju.

Lekka aluminiowa drabinka

Na koniec gadżet bardzo przydatny szczególnie gdy decydujemy się na zabudowę kuchenną aż po sufit, tak by maksymalnie zagospodarować przestrzeń, aluminiowa lekka składana drabinka przechowywana zawsze pod ręką – w szufladzie, module wysuwnym lub zawieszona na zintegrowanym wieszaku.

Podsumowanie - Nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę w kuchni

Przyznacie Państwo, że przedstawione rozwiązania, mogą być, zależnie od potrzeb użytkowników, niesłychanie przydatne? Praca w kuchni ma być przyjemnością trwającą latami, może więc warto zastanowić się nad wprowadzeniem ułatwień do swojej nowej kuchni, w której przecież spędzamy sporą część swojego życia. Zapraszamy do naszego Salonu!

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przed podjęciem decyzji o zakupie kuchni warto zacząć od określenia swoich gustów i potrzeb. Zachęcamy do wypełnienia specjalnego quizu, na podstawie odpowiedzi nasi eksperci przygotują dopasowane indywidualne dla Państwa wskazówki.

Przejdź do Testu

Podobne artykuły

kuchnia w małym mieszkaniu
kuchnia w domku letniskowym
projektowanie kuchni na wymiar