fbpx

Pomyśl o środowisku: wybierz zieloną kuchnię CULINA 3D

Kiedy mówimy „Zielona Kuchnia” to wcale nie mamy na myśli kuchni z zielonymi szafkami lub zielonymi blatami, ale kuchnię, która ma minimalny wpływ na środowisko i jest produkowana w sposób ekologiczny. Wybierz zieloną kuchnię z oferty CULINA 3D wyprodukowaną w zakładach NOBILIA, oddaj przysługę naturze i środowisku by tym mocniej cieszyć się wymarzoną i stylową kuchnią.

Wykorzystujemy Materiały przyjazne dla środowiska

Każdy, komu środowisko naturalne leży na sercu przy wyborze kuchni, powinien najpierw przyjrzeć się zastosowanym materiałom. Czy drewno używane w kuchni pochodzi na przykład z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony lub kontrolowany? Dzięki kuchni CULINA 3D możesz być spokojny: znakomita większość naszych kuchni posiada etykietę PEFC. Pamiętaj liczy się każdy wysiłek!

1 kuchnia = 18 nowych drzew

W Firmie CULINA 3 D i przede wszystkim w Fabryce NOBILIA mamy świadomość, że wytwarzanie, dostarczanie i instalowanie kuchni wytwarza znaczną ilość CO2. A ponieważ CULINA 3 D nie tylko kocha kuchnie, ale także  kochamy przyrodę. rekompensujemy to środowisku sadząc drzewa. Każde jedno potrzebne do wykonania naszej kuchni drzewo równa się dwa zupełnie nowe nasadzenia.

Nasza Zielona kuchnia to wygoda bez poczucia winy

Nie myśl że, wybór zielonej kuchni oznacza, że ​​musisz zrezygnować z wygody. Wręcz przeciwnie. W Culina 3D bez wątpienia znajdziesz kuchnię w swoim stylu, dopasowaną do Ciebie i do Twojego stylu życia. Wybierz do swojej kuchni najlepsze urządzenia kuchenne i inteligentne systemy przechowywania. Z Culina 3D możesz wybrać optymalny komfort bez poczucia winy że ucierpi na tym środowisk naturalne bo środowisku zabierając jeden oddajemy dwa. I niech naszym mottem razem z Wami nasi drodzy kliencie będzie „ zabrałeś 1 oddaj 2”