fbpx

Lux 819

Subtelna atmosfera

Jeśli lubisz subtelność, dobrze radzimy sobie z kolorami naturalnymi. Jasne, organiczne i ciepłe odcienie są obecnie modne, jeśli chodzi o wyposażenie. Nawet w środowisku miejskim wnoszą do mieszkania naturalny charakter i nadają pomieszczeniom odprężającego charakteru. Podobnie jak nasz kolor jedwabistoszary w szlachetnym, błyszczącym lakierze. Połączenie z jasnym dekorem Maracaibo do blatów i nisz tworzy delikatne akcenty z tej samej przestrzeni kolorystycznej. Podświetlane listwy uchwytowe z jedwabistoszarym wykończeniem stanowią dyskretny akcent i tworzą klimatyczną atmosferę.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

819

Szary jedwab wysoki połysk

Korpus

070

Szary jedwab

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej