fbpx

Realizacje

Szara kuchnia klasyczna Hygge

Fronty: Cascada 772 szary

Blat: Xtra 368 drewno mieszane

Uchwyt: stal szczotkowana 716

Hygge to duńska filozofia życia, która polega na tworzeniu przyjemnej atmosfery, cieszenia się małymi przyjemnościami, życiu bez pośpiechu.

I taka kuchnia, przytulna, w której wszyscy z miejsca świetnie się czują, powstała w okolicach Poznania. Satynowe w dotyku, matowe frezowane fronty Cascada w kolorze jasnej szarości pięknie komponują się z laminowanym blatem w kolorze jasnego drewna. Podświetlone witrynki tworzą przytulny klimat, a płyta zamontowana współpłaszczyznowo z blatem sprawia, że łatwiej utrzymać jest czystość (okruchy, resztki jedzenia nie dostają się pod płytę). A ilość szuflad o różnych głębokościach zwiększa funkcjonalność kuchni.

Klasyczna kuchnia w bieli i drewnie
(z luksferami i czarnym kotem)

Fronty: Credo 545 białe

Blat: 097 Dąb Hawana

Uchwyt: żeliwny czarny 732

Połączenie bieli z drewnem to sprawdzony patent na piękną kuchnię. Frezowane klasyczne, niezwykle gładkie w dotyku białe fronty świetnie współgrają z bardzo praktyczną w utrzymaniu lekko chropowatą powierzchnią blatów. Do tego sprzęt AGD w kolorze czarnym i piękne uchwyty w tym samym kolorze – i kuchnia gotowa!

Domownikom zależało na blacie jadalnianym, przy którym będą mogli czytać gazetę czy spożywać posiłki. Pewnej wyjątkowości dodały wnętrzu powracające do łask luksfery; inwestorzy postanowili je zachować, a kuchnia została zaprojektowana tak by nie naruszyć ich struktury. W tej kuchni czuje się świetnie nawet kot.

Ikona designu

Fronty: Xtra 373 Łupek szary

Blat: Dąb Sanremo 078

Uchwyt: 760 stal szczotkowana

Nie tylko architekci kochają i doceniają ten materiał. Stone Art Xtra to cała seria w projektowaniu laminatów, która jest odpowiedzią na obecny trend w wykończeniach kamiennych o dużych rozmiarach. Zdjęcia nie do końca ten efekt oddają, ale trójwymiarowa powierzchnia frontów StoneArt sprawia, że całą zabudowę cechuje nowoczesny i minimalistyczny wygląd oraz wyjątkowa estetyka. Fronty te wyglądają świetnie same, ale, jak widać w tej realizacji, sprawdzają się też przełamane dekorami drewnianymi. Na życzenie Klientów, w niszy zamontowaliśmy szkło hartowane z nadrukiem.

Zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów dla miłośników designu i czystych, nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.