fbpx

Planowanie kuchni

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Państwa marzenia o funkcjonalnej i nowoczesnej kuchni można spełnić przy szerokim wyborze mebli, urządzeń AGD, materiałów oraz kolorów. Pełna swoboda w projektowaniu jest możliwa do osiągnięcia dzięki opcji dowolnego łączenia poszczególnych elementów wyposażenia. Planowanie z programem to prosta droga do skutecznego przeniesienia swoich marzeń na rzeczywisty projekt. W zależności od własnej wizji mogą Państwo zaprojektować pomieszczenie drewniane, tradycyjne, minimalistyczne, klasyczne lub na wysoki połysk – pasujące fronty są dostępne w bogatej gamie wariantów oraz barw, w wyniku czego każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Dzięki planerowi wystarczy chwila wolnego czasu, aby w domowym zaciszu zaprojektować swoją kuchnię marzeń. Program umożliwia testowanie różnych rozwiązań aranżacyjnych.

Prezentowane narzędzie do planowania umożliwia także obrazowanie bardziej wymagających pomieszczeń. Kuchnia o nietypowych wymiarach lub małej powierzchni nie będzie stanowić przeszkody – planer umożliwi skuteczne zarządzanie cenną przestrzenią. Widząc efekty projektowania na ekranie, mogą Państwo na bieżąco dokonać poprawek, zadbać o idealnie dopasowanie materiałów, kolorów i stylu. Planowanie kuchni rozpoczyna się od ustalenia rozmiaru pomieszczenia i rozkładu okien i drzwi, aby następnie przejść do wyboru poszczególnych elementów oraz kolorystyki. Dzięki możliwości obejrzenia szkicu w widoku 3D mogą Państwo upewnić się, że wykonany plan jest w pełni zgodny z wyobrażeniami.