fbpx

Kuchnie na wymiar Poznań

Prowadzony przez nas salon mebli kuchennych w Poznaniu oferuje kuchnie na wymiar. Jako producent mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień dla Klientów z różnych części Polski i Europy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym z wysokiej jakości materiałów powstają piękne i funkcjonalne elementy wyposażenia wnętrz, takie jak szuflady i szafki kuchenne czy obudowy do sprzętu AGD. Śledzimy trendy, jakie pojawiają się w branży, aby zaoferować meble, które będą nie tylko designerskie, ale będą też odpowiadały Państwa potrzebom użytkowym. Nasze studio mebli kuchennych z Poznania zaprojektuje zabudowę kuchenną zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Każda z nich wprowadzi do mieszkania czy domu oczekiwaną przez Państwa atmosferę. Zlecenia realizujemy kompleksowo – od pomiaru, przez wycenę pracy, stworzenie projektu aż po montaż mebli kuchennych. Jeśli tego właśnie Państwo szukają, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR W POZNANIU

W każdym pomieszczeniu, do którego wstawiane są meble kuchenne na wymiar, podstawą jest komfort i ergonomia. Te dwie wartości uwzględniamy zawsze przy tworzeniu projektów. Wszystkie zamówienia na szafki oraz pozostałe elementy wyposażenia realizujemy z najwyższą dokładnością i w sposób maksymalny wykorzystujemy potencjał wnętrza.

Zanim nasze studio przystąpi do opracowania projektu, wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania. Jako profesjonalny producent mebli na wymiar, doradzamy także, które rozwiązania w przypadku mebli do kuchni najlepiej się sprawdzą w danym wnętrzu. Wspólnie rozważymy, jaki rodzaj szafek czy półek wybrać, oraz które mechanizmy otwierania i zamykania będą najlepsze. Po otrzymaniu od Klientów akceptacji projektu zabudowy, przystępujemy do realizacji.

Decydując się na wybór kuchni na zamówienie w naszym salonie, otrzymują Państwo wyjątkową kuchnię, której oryginalny i niepowtarzalny wygląd zachwyci wiele osób. Nasze studio mebli kuchennych mieści się Poznaniu.

SALON MEBLI KUCHENNYCH W POZNANIU

Co może zaproponować nasze studio mebli kuchennych w Poznaniu? Znajdą tu Państwo wiele stałych kolekcji. Oprócz tego przyjmujemy zlecenia na szafki oraz inne elementy zabudowy kuchennej na wymiar. Projekt może być dostosowany do sprzętu AGD pod zabudowę. Jeżeli marzą Państwo o meblach w kuchni dopasowanych do Państwa potrzeb pod każdym względem, opcja wykonania ich na zamówienie będzie najlepszym rozwiązaniem. Oferujemy szeroki wybór kolorystyczny frontów szafek, dzięki czemu bez problemu każdą zabudowę można dostosować do aranżacji wnętrza.

Jako doświadczony producent mebli kuchennych, sprawnie i szybko realizujemy każde zamówienie. Często w procesie produkcyjnym łączymy klasyczny styl z rozbudowaną, nowoczesną funkcjonalnością. Nasi Klienci mogą liczyć również na profesjonalny montaż zabudowy. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. 

 

KUCHNIE NA WYMIAR POZNAŃ — WYJĄTKOWY PROJEKT KUCHNI DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

 

Zabudowy kuchenne na wymiar realizowane przez nasz salon mebli kuchennych z Poznania są przede wszystkim doskonałą opcją dla osób dysponujących niewielką lub niestandardową przestrzenią do zagospodarowania. Dzięki szafkom oraz pozostałym meblom na zamówienie z łatwością można wyposażyć małe wnętrze tak, aby było funkcjonalne i dopasowane do potrzeb domowników. Wykorzystamy maksymalnie każdy centymetr powierzchni, a zarazem unikniemy efektu całkowitego “zagracenia” tego miejsca. Wrażenia lekkości nadajemy pomieszczeniu także przez odpowiednio dobrane materiały i kolory.

Zaprojektowanie idealnej zabudowy do kuchni jest wielkim wyzwaniem dla projektanta. Doświadczony projektant potrafi z mistrzowską precyzją tworzyć wizję wnętrza, które jest nie tylko miejscem do przyrządzania posiłków czy przechowywania artykułów żywnościowych. To pomieszczenie z klimatem, w którym domownicy lubią po prostu spędzać wolny czas.

Culina 3D to nie tylko meble kuchenne na wymiar. Poza kuchniami na zamówienie oferujemy także meble do salonu na wymiar oraz łazienki i garderoby. Pomożemy Państwu stworzyć nowoczesny pokój dzienny, w którym z przyjemnością odpoczywać będą zarówno domownicy, jak i goście. Dopasujemy je rozmiarem i kolorystyką zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego ze studiem w Poznaniu! Warto zdecydować się na funkcjonalną i stylową zabudowę kuchenną od niemieckiego producenta mebli.

 

Niemieckie meble kuchenne Poznań

Niemieckie meble kuchenne kojarzone są z solidnym wykonaniem i niezwykłą trwałością. W naszym poznańskim salonie mebli kuchennych stworzymy dla Ciebie kuchnię na wymiar, która będzie spełnieniem Twoich marzeń. Nasze projekty tworzymy z wykorzystaniem mebli największego w Europie niemieckiego producenta, czyli firmy Nobilia. Produkty Nobilia to gwarancja jakości i dobrego designu.

Culina 3D Poznań
ul. Szwajcarska 1a, 61-285 Poznań
Tel.: +48 513 700 986