fbpx

Kuchnie na wymiar Poznań

Prowadzony przez nas salon mebli w Poznaniu oferuje kuchnie na wymiar. Jako producent mamy już wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień dla klientów z różnych części Polski. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym z wysokiej jakości materiałów powstają piękne i funkcjonalne elementy wyposażenia wnętrz, takie jak szuflady i szafki kuchenne czy obudowy do sprzętu AGD. Śledzimy trendy, jakie pojawiają się w branży, aby zaoferować meble, które będą nie tylko designerskie, ale i odpowiadały Państwa potrzebom użytkowym. Nasze studio zaprojektuje zabudowę kuchenną zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Każda z nich wprowadzi do mieszkania czy domu atmosferę przytulności.

Zlecenia realizujemy kompleksowo – od pomiaru, przez wycenę pracy, stworzenie projektu aż po montaż mebli kuchennych. Jeśli tego właśnie Państwo szukają, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej.

Meble kuchenne w Poznaniu na wymiar

W każdym pomieszczeniu, do którego wstawiane są meble kuchenne na wymiar, podstawą jest komfort i ergonomia. Te dwie wartości uwzględniamy przy tworzeniu ich projektów. Wszystkie zamówienia na szafki oraz pozostałe elementy wyposażenia realizujemy z dokładnością i maksymalnie wykorzystujemy potencjał wnętrza. Indywidualna zabudowa kuchenna musi być wykonana precyzyjnie z racji tego, że znaczenie ma każdy centymetr wolnej przestrzeni.

Zanim nasze studio przystąpi do opracowania projektu, wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania. Będąc profesjonalnym producentem, doradzamy także, jakie rozwiązania w przypadku mebli do kuchni najlepiej się sprawdzą w danym wnętrzu. Wspólnie rozważymy, jaki rodzaj szafek i półek wybrać oraz które mechanizmy otwierania i zamykania będą najlepsze. Mając ze strony klientów akceptację projektu zabudowy, przystępujemy do realizacji.

Decydując się na wybór zestawu na zamówienie w naszym salonie, składającego się z indywidualnie dopasowanych elementów, otrzymują Państwo kuchnię, której oryginalny i niepowtarzalny wygląd zachwyci wiele osób.

Salon mebli kuchennych w Poznaniu

Co może zaproponować nasze studio mebli kuchennych w Poznaniu? Znajdą tu Państwo wiele stałych kolekcji. Oprócz tego przyjmujemy zlecenia na szafki oraz inne elementy zabudowy na wymiar. Projekt może być dostosowany do sprzętu AGD pod zabudowę. Jeżeli chcą Państwo meble do kuchni dopasowane pod każdym względem, opcja wykonania ich na zamówienie będzie najlepszym rozwiązaniem. Oferujemy szeroki wybór kolorystyczny frontów szafek, dzięki czemu bez problemu każdą zabudowę można dostosować pod tym względem do aranżacji wnętrza.

Jako doświadczony producent mebli kuchennych realizujemy szybko każde zamówienie. Często w procesie produkcyjnym łączymy klasyczny styl z rozbudowaną, nowoczesną funkcjonalnością. Klienci mogą liczyć również na profesjonalny montaż zabudowy. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Meble na wymiar Poznań

Realizowane przez nasz salon kuchni zabudowy kuchenne na wymiar są przede wszystkim doskonałą opcją dla osób dysponujących niedużą lub niestandardową przestrzenią do zagospodarowania. Dzięki szafkom oraz pozostałym meblom na zamówienie z łatwością można wyposażyć takie wnętrze tak, aby było funkcjonalne i dopasowane do potrzeb domowników. Wykorzystamy maksymalnie każdy centymetr powierzchni, a zarazem unikniemy efektu całkowitego zagracenia tego miejsca. Wrażenia lekkości nadadzą mu także odpowiednio dobrane materiały i kolory.

Zaprojektowanie idealnej zabudowy do kuchni jest wielkim wyzwaniem dla projektanta. Z mistrzowską precyzją tworzy wizję wnętrza, które jest nie tylko miejscem do przyrządzania posiłków czy przechowywania artykułów żywnościowych. To pomieszczenie z klimatem, w którym domownicy lubią po prostu spędzać swój wolny czas.

Poza kuchniami na zamówienie oferujemy także meble do salonu na wymiar. Pomożemy Państwu stworzyć nowoczesny pokój dzienny, w którym z przyjemnością odpoczywać będą zarówno domownicy, jak i goście. Dopasujemy je rozmiarem i kolorystyka zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego ze studiem w Poznaniu! Warto zdecydować się na funkcjonalną i stylową zabudowę kuchenną od niemieckiego producenta mebli!

Culina 3D Poznań
ul. Szwajcarska 1a, 61-285 Poznań
Tel.: +48 513 700 986