fbpx

Łazienki na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar - Poznań, Bydgoszcz

”More than kitchen!” („Więcej niż kuchnie!”) – takie hasło mogliśmy usłyszeć podczas targów Hausmesse 2018 organizowanych przez firmę Nobilia we wrześniu w swojej fabryce w Verl. Zgodnie z tą zasadą, Nobilia rozszerza swoją ofertę o zabudowę łazienkową! Dziesiątki lat zdobytych doświadczeń, tysiące wykonanych badań i testów, a także, co najważniejsze, entuzjastyczny odbiór Klientów sprawiły, że nareszcie możemy się cieszyć powiększonym katalogiem mebli, projektując nie tylko kuchnie, ale i łazienki. Nowa oferta ma wspólny mianownik ze znanymi i cenionymi meblami kuchennymi Nobilii; jest to najwyższa jakość i rewelacyjny design. Wysoka precyzja wykonania produktów i nasza pasja do tworzenia, pozwalają na realizację zachwycających projektów. Zobaczcie Państwo sami!

Wiemy, jak zróżnicowany gust posiadają nasi Klienci, dlatego zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie pojawiły się produkty utrzymane w różnej stylistyce. Minimalizm, styl skandynawski, prowansalski czy klasyczny – niezależnie od wyboru postaramy się spełnić Państwa najskrytsze oczekiwania o posiadaniu przytulnej i funkcjonalnej łazienki. Dzięki możliwości obejrzenia szkicu w 3D mogą Państwo podziwiać wnętrze, zanim rozpoczną się prace montażowe. Opracujemy i wykonamy wymarzone łazienki na wymiar w Bydgoszczy i Poznaniu i okolicach tych miast służąc radą i gwarantując pełen profesjonalizm. Zapewniamy wysoką jakość materiałów i szeroką gamę produktów. Nasi specjaliści zadbają o satysfakcję ze świadczonych usług, tworząc dopasowane wnętrza na wymiar i prezentując innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy do naszego salonu mebli kuchennych w Bydgoszczy i Poznaniu gdzie mogą Państwo na żywo obejrzeć aranżacje z wykorzystaniem mebli Nobilia.

Łazienki na zamówienie - Bydgoszcz i Poznań

ZAPLANUJ SWOJĄ KUCHNIĘ W 3D RAZEM Z NASZYM KONSULTANTEM I POZNAJ JEJ CENĘ ZA DARMO.

ZACZYNAMY