fbpx

Projektowanie kuchni 3D - Poznań, Bydgoszcz

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył oraz stworzył z pomocą projektantów.

Co zawiera wizualizacja kuchni 3D?

Typowa, stworzona przez nas wizualizacja zawiera wszystko to, co znajduje się na projekcie zaprezentowanym nam przez architekta, dewelopera lub osobę prywatną. W trakcie realizacji zlecenia jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany, uwagi, propozycje. Usługa w naszym wykonaniu nie polega jedynie na wyborze zestawu mebli, podłogi czy sprzętu AGD – duży nacisk kładziemy na elementy zwiększające funkcjonalność pomieszczenia, do których należy, chociażby prezentacja oświetlenia. Projektowanie kuchni to idealny sposób, aby poznać swoje nowe wnętrze kuchenne w wirtualnej rzeczywistości 3D.

Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy staramy się zaprezentować w możliwie jak najbardziej realistyczny sposób – przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną usługą projektowania, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Aby umówić się na spotkanie z naszym konsultantem wypełnij poniższy formularz

    CARATview VR

    Pobierz aplikację CARATview VR aby obejrzeć swoją kuchnię w 3D na telefonie.