fbpx

Senso 490

Alpejska biel

Więcej przestrzeni, więcej światła, więcej swobody – to recepta na pełen relaks i harmonię życia rodzinnego w naszym domu. Nasza kuchnia i salon emanują jasnością i przyjazną atmosferą. Całkowicie białe wnętrze, przeplatane delikatnymi elementami jasnego drewna, zachwyca swoją funkcjonalnością i estetyką. Nie musisz martwić się o zostawiane odciski palców – nasza kuchnia jest nie tylko elegancka, ale też niezwykle wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości. Dodatkowym urozmaiceniem są podświetlane uchwyty, które nadają nastrojowy charakter każdej chwili dnia i nocy.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

490

Biały alpejski

Korpus

193

Biały alpejski

Blat

806

Epic White (kamień kwarcowy)

Uchwyt

016

Profil uchwytu (Line N), Biały alpejski

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej