fbpx

Senso 491

Komfort w odcieniach szarego łupku

Jeden spójny styl, kompleksowo urzeczywistniony. Zaprojektuj gotowanie i życie jako harmonijną całość, skupiając się na powtarzających się elementach. Nasza baza to eleganckie kredensy i szafki o eleganckim odcieniu szarości jak łupkowy. Dopełniają to naturalne panele dębowe Oak Line w wnękach oraz rozkładany stół jadalniany w delikatnym odcieniu jasnego dębu, który dodaje ciepła. Kompletując to wszystko, krzesła do jadalni w tonacji koniaku o nazwie Swing, tworzą harmonijną całość, nadając wnętrzu wyjątkowego poczucia przestrzeni.

Przykładowe zestawienie materiałów

Front

491

Szary łupkowy

Korpus

194

Szary łupkowy

Blat

809

Epic Ash Grain (kamień kwarcowy)

Uchwyt

219

Uchwyt metalowy, Czarny

Wykonaj nasz test i poznaj swoją wymarzoną kuchnię!

Przy projektowaniu kuchni, wiele elementów decyduje o udanym efekcie końcowym. Jednym z nich jest dokładne poznanie Państwa potrzeb zarówno w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności kuchni. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie krótkiego testu, który może Państwu pomóc uporządkować różne kwestie dotyczące projektu kuchni, a nam wstępnie poznać Państwa potrzeby. Nie czekaj i wypełnij test już teraz!

Przejdź do testu

Wygodny Planer kuchni - dobry plan to podstawa!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą zaplanować kuchnię bez konieczności wychodzenia domu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze konfigurator kuchni Nobilia. Ten nowoczesny planer daje możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza kuchennego, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Planowanie kuchni nigdy nie było tak proste.

Przejdź do planera

Projektowanie kuchni 3D - kuchnia na wyciągnięcie ręki

W zakres naszych usług wchodzi przygotowanie profesjonalnej, fotorealistycznej wizualizacji kuchni 3D. Dzięki temu klient może mieć pewność, że projektowane dla niego meble będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzył. Dzięki temu można przekonać się, jak naprawdę będzie wyglądać pomieszczenie. Efekty naszej pracy prezentujemy przy wykorzystaniu nowatorskich okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Dowiedz się wiecej