fbpx

Blaty laminowane do kuchni na wymiar

Blaty do kuchni mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów. Jako że meble z litego drewna są droższe, warto pomyśleć o tańszej alternatywie w postaci płyty pokrytej laminatem, materiałem twardym i wytrzymałym. W sprzedaży dostępnych jest wiele gotowych rozwiązań, można przebierać w ofertach katalogowych. Jeśli jednak ktoś szuka czegoś oryginalnego, jak najlepiej dostosowanego do swoich indywidualnych potrzeb, to warto zdecydować się na blaty laminowane na wymiar. Zostaną one stworzone w oparciu o wytyczne Klienta.

Czy blaty kuchenne laminowane to dobry wybór?

Blaty laminowane cieszą się sporą popularnością, ponieważ świetnie sprawdzą się do każdego pomieszczenia kuchennego.  Nie trzeba martwić się tym, że blat ulegnie deformacjom na przykład na skutek podwyższonego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Można liczyć na wysokie walory użytkowe i estetyczne. Blat laminowany na wymiar odnajdzie się w każdej kuchni, niezależnie od wystroju. Mnogość kolorów i wzorów zapewnia ogromne możliwości aranżacyjne. Użytkownicy blatów laminowanych docenią łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Może być porowata lub idealnie gładka, pozbawiona porowatości, co przeciwdziała gromadzeniu się drobnoustrojów i trudnych do usunięcia zabrudzeń. Blaty laminowane nie wymagają przeprowadzania żadnych zabiegów konserwacyjnych. Wyróżnia je wysoka odporność na zarysowania i działanie wysokich temperatur. 

Jaki kolor blatu wybrać do białych mebli kuchennych?

Biel idealnie pasuje do drewna. Będzie to świetne rozwiązanie dla osób stawiających przede wszystkim na naturalny wystrój. Ciepły odcień drewna przełamuje surowość bieli. Można wobec tego liczyć na wprowadzenie przytulności do wnętrza. Jeśli ktoś lubi kontrasty, to świetnym wyborem będą białe meble laminowane i czarne blaty kuchenne. Jest to świetne rozwiązanie do kuchni urządzonej w stylu nowoczesnym. Ciemne blaty stanowią wspaniałe tło dla jaśniejszych dodatków. 

Blaty laminowane – biały total look

Jako że jasne kolory optycznie powiększają pomieszczenie, rozświetlają je, to można pomyśleć o białym “total looku”. Możliwe jest uzyskanie tego dzięki białym meblom kuchennym i białym blatom. Meble w jednolitym kolorze wyglądają bardzo elegancko, a jednocześnie minimalistycznie. Kolejnym świetnym wyborem jest połączenie bieli z szarościami. Będzie to uniwersalne rozwiązanie, wspaniała baza pasująca niemal do wszystkiego. Połączenie bieli z popielatym laminatem prezentuje się bardzo efektownie. W celu ożywienia aranżacji wystarczy sięgnąć po dodatki w mocniejszych kolorach.

Nowoczesna technologia projektowania kuchni 3D

Jeśli nadal zastanawiasz się czy blaty laminowane sprawdzą się w Twojej kuchni, skontaktuj się z Nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie.

W naszych salonach Culina 3D masz możliwość zobaczyć swoją kuchnię w wymiarze 3D jeszcze przed jej zakupem i zamontowaniem. Daje to naszym Klientom możliwość upewnienia się, że wszystko zostało zaprojektowane zgodnie z ich oczekiwaniami, jednocześnie pomaga nam uniknąć jakichkolwiek kosztownych błędów. 

Oferujemy wykonanie na zlecenie wszystkich możliwych rodzajów blatów. Zajmą się tym doświadczeni i wykwalifikowani profesjonaliści. Możesz liczyć na pięcioletnią gwarancję, fachowy montaż, terminowość i solidność. 

 Z naszą pomocą możesz przekształcić swoją kuchnię w idealne miejsce do przyrządzania posiłków i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. 

Podobne artykuły

rodzaje kuchni
czysta biała kuchnia
mała kuchnia